با تعهدی جدید اما قوی تر از سابق

اوبر به لندن برگشت!

اوبر به لندن برگشت!

تاریخ ایجاد : 1397/04/06


اوبر با یه تاکسی دربست خودش به خیابون های لندن رسوند.

روز سه شنبه اوبر توی دادگاهی در انگلیس موفق شد  تا مجوز فعالیت خودش توی این کشور به مدت 15 بدست بیاره. توی این دادگاه اوبر موفق شد که قاضی ها قانع کنه که سیستم حمل و نقل عمومیش برای کشور انگلیس مناسب و مقید هستش. لندن یکی از بزرگترین بازاراهای حمل و نقل داره به همین خاطر اوبر سعی می کنه با جلب اعتماد مسافرهای خودش نقش بالایی توی این کشور بدست بیاره. اوبر چند وقت پیش بخاطر بی مسئولیت مدیرانش در لندن ، با مشکلات زیادی رو به رو شده بود طوری که این مشکل باعث عدم اعتماد انگلیسی ها به این سامانه حمل و نقش شده بود، حالا با این مجوز یه شانس دوباره برای اوبر واسه بدست آوردن اعتماد داده شده. اما توی 9 ماه اوبر سعی کرده تا تمام این مشکلات رفع کنه و یه جورایی امید بین اعضای تیم خودش واسه موندن توی این سیستم حمل و نقل به ارمغان بیاره.تام الویدگ مدیر کل اوبر در انگلیس ، این تصمیم خوشحال کننده به همه مردم اعلام کرد و گفتش که متعهد شدیم تا خدمات بهتری به مشتریای خودمون ارائه بدیم.

راه اندازی خط پشتیبانی برای ارتباط با مشتری ها،محدود کردن ساعت های رانندگی برای راننده ، اطمینان از کار کردن یک راننده اوبر تنها در منطقه ای که مجوز داره از جمله این تغییراتی هستش که اوبر این روزها در لندن انجامش داده. جالبه که بدونید 45000 راننده سوار بر تاکسی های سیاه و معروف لندن به خدمت این شرکت در اومدن. بعد از تجدید مجوز امتیاز اوبر حالا به این راننده ها این اعتماد داده شده که توی روزهای آینده تغییرات مثبتی شاهد باشن.

اما نکته اساسی که این روزها باعث کندی کار اوبر شده، وجود زیر ساخت های مناسب حمل و نقل کشور لندن هستش.به طوری که به گفته مدیران این شرکت از هر 10 سفر ، 4 مسافر خودشون به ایستگاه اتوبوس یا مترو می رسونن.

به هر حال با این تغییراتی که اوبر ازش صحبت کرده ، میشه امید داشت که تحولاتی توی لندن شاهدش بود. باید منتظر خبرهای بیشتری از این شرکت حمل و نقل باشیم.

تصاویر

دوباره با اوبر در خیابان های لندن دوباره با اوبر در خیابان های لندن
دوباره با اوبر در خیابان های لندن

روز سه شنبه اوبر توی دادگاهی در انگلیس موفق شد  تا مجوز فعالیت خودش توی این کشور به مدت 15 بدست بیاره

بازگشت اوبر به لندن بازگشت اوبر به لندن
بازگشت اوبر به لندن

بازگشت اوبر به خیابانهای لندن