اینستاگرام از کشف جدیدش پرده برداری کرد

اینستاگرام برای کلوز آپ آماده میشه!

اینستاگرام برای کلوز آپ آماده میشه!

تاریخ ایجاد : 1397/04/05


این روزها همه اخبار اینستاگرام از اکتشاف جدیدش دنبال می کنن،شما چطور؟

شرکت فیس بوک  سهامدار اینستاگرام روز چهارشنبه رسما از یک پورت ویدئویی جدید با نام IGTV که به گفته این شرکت یکی از بزرگترین تغییرات در تاریخ این برنامه به حساب میاد ، رو نمایی کرد.این ویژگی جدید که IGTV اسمش گذاشتن به افراد اجازه می ده ویدیوهایی با زمان یک ساعته بارگذاری کنن تا این یک قدمی بشه برای تشویق کاربرها به راه اندازی کانالهاشون ، البته باید بگیم یه جورایی روی YouTube هم می خواد کم کنه !!!فرمت این ویدوها به صورت عمودی هستش و برای گوشی های هوشمند و توسط Snapchat برای اولین بار ایجاد شده.
کوین سستروم یکی از بنیانگذاران و همین طور معاون جدید ویدیویی اینستاگرام توی یک رویداد روز چهارشنبه اعلام کردن که اکنون بیش از یک میلیارد کاربر درحال استفاده از این شبکه ایجتماعی محبوب هستن. به ادعای کوین سستروم این تغییرات به سرعت درحال اضاف شدن به اینستاگرام هست.
IGTV بخشی از برگه اکتشاف اینستاگرام هستش ، یعنی یه برنامه مستقل که توی اون مردم ویدئوهایی از خودشون توی مدت زمان بیشتر می گیرن و برای دیگران نمایش میدن. اما این وسط یک سری امتیاز هم برای بعضی کاربرها قائل شدن که بتونن مدت زمان بیشتری ویدئوهاشون آپلود کنن.
تمام تمرکز این روزهای اینستاگرام روی ایجاد تعامل هستش تا تبلیغات روی IGTV .بنابراین شبیه اون چیزی که داخل YouTube هستش ، کاربرها می تونن از این امکان جدید درآمد زایی داشته باشن.
چیزی که امروزه اطراف خودمون میبینیم اینه که جوون ها به گوشی محکم چسبیدن یعنی طبق آماری که اینستاگرام اعلام کرده  درصد دسترسی به تلفن دارن و 45 درصد از اونها بیشتر اوقات آنلاین هستن.توی این بررسی 85  درصد از اینها از یوتیوب  و  72 درصد دیگه از Instagram استفاده می کنن. محبوبیت اینستاگرام برای جوون ها این روزها خیلی مهمه چون بیشتر کاربراشون اونها تشکیل میدن.طبق گفته Pew، سه سال پیش، 71 درصد از نوجوانان شبکه اجتماعی فیس بوک ترجیح دادن و ازش استفاده کردن. اما توی  آخرین نظرسنجی در سال 2018،این میزان به 51 درصد کاهش  پیدا کرد. حالا فیسبوک در تلاش هستش که این کم شدن محبوبیت توی اینستاگرام با این ویژگی جدید جبران کنه. حالا 5 سال از آخرین زمانی که ویدئوهای به اندازه 60 ثانیه توی فیسبوک بارگذاری میشه می گذره. پس حالا وقتشه یه بار دیگه این شبکه اجتماعی پوست بندازه و قدرت خودش دوباره به رخ حریفا بکشه. این روزها شرکت فیسبوک روی این امکان جدیدش کلی حساب باز کرده و از همه دعوت کرده که کار خودشون توی این بخش شروع کنن.
IGTV وسط یک تیم کوچک اداره می شه ، اما فیسبوک تضمین کرده اعضای کارآمد دیگه ای هم به این تیم اضافه کنه. تا چند روز دیگه IGTV  به خانواده اینستاگرام اضافه میشه و درهای خودش برای هر کسی که میخواهد تماشاگر یا تبدیل به یک خالق ویدیویی بشه،باز گذاشته.
بچه های صفر تا صد هم مثل شما منتظرن ببین کار این پروژه جدید به کجا می رسه ...

تصاویر

مدیران اینستاگرام از کشف جدیدشون خبر دادند مدیران اینستاگرام از کشف جدیدشون خبر دادند
مدیران اینستاگرام از کشف جدیدشون خبر دادند

کوین سستروم یکی از بنیانگذاران و همین طور معاون جدید ویدیویی اینستاگرام به معرفی قابلیت جدید اینستاگرام پرداختند.

هنرنمایی جدید برنامه نویسان اینستاگرام هنرنمایی جدید برنامه نویسان اینستاگرام
هنرنمایی جدید برنامه نویسان اینستاگرام

IGTV بخشی از برگه اکتشاف اینستاگرام هستش ، یعنی یه برنامه مستقل که توی اون مردم ویدئوهایی از خودشون توی مدت زمان بیشتر می گیرن و برای دیگران نمایش میدن.