اهمیت استخدام لینوکس

1397/04/17

اهمیت استخدام لینوکس

بنابر اعلام این گزارش فعالیت های استخدام در میان شرکت ها و سازمان هایی که می خواهند استعداد فن آوری منبع باز را تقویت کنند، افزایش پیدا کرده.

ایان مک کلاتی، مدیر عامل شرکت مرکز داده های ققنوس، اعلام کرد: تقاضا برای استعدادیابی منبع باز بالا است، زیرا شرکت های بیشتری شروع به استفاده از تکنولوژی های منبع باز برای کارهای نسل بعدی و برنامه های کاربردی کرده اند. او پیشنهاد داد که رهبران تجاری ، منبع باز را به عنوان راهی برای جلوگیری از هزینه های صدور مجوز ، جهت بالابردن تکنولوژی با روش های جدیدی برای به کارگیری کد و سیستم ها به شیوه ای مقیاسی بپذیرند. از طرفی فشارهای زیادی که از سمت رایانش ابری و مجازی سازی هم کمک زیادی برای توسعه فن آوری های منبع باز کرده. امروزه کاربرها دنبال زاه اندازی سیستمهای سریع هستند نه دنبال سیستمی که نیازمند مراقبت یا حتی خرید باشه. البته لازم هستش اشاره کنیم که این جنبش توسط شرکت های نسل جدید مانند گوگل، فیس بوک، LinkedIn، Pinterest و توییتر راه اندازی شده. علاوه بر تغییر چشم انداز کسب و کار، این شرکت ها ابزارهای بزرگی هم مثل داده کاوی،big data، cloud ، هوش مصنوعی و ... ساختند که همه این فن آوری ها عمدتا منبع باز هستند.

 

در انتهای این مقاله بچه های صفر تا صد به شما دوستان عزیز پیشنهاد می کنن که در کنار یادگیری علوم کامپیوتر از لینوکس و دستورات اون غافل نشید.